Tel: 737 745 756


O nás

Firma DOVERTO provádí technické zabezpečení obytných budov, tedy profesí přímo souvisejících s technickým vybavením staveb. Vzduchotechnika, otopné systémy, elektroinstalace. Se zaměřením na rodinné domy a byty.

Firma zahájila svoji činnost s odvětvím vzduchotechniky, která stále převažuje jako činnost hlavní. V závislosti na souslednosti prací byl požadavek provádět stavbu jako celek. Následně tedy došlo k rozšíření o ostatní profese: topné soustavy a elektroinstalace.

Realizace provádíme jak samostatné dodávky při konkrétní profese, nebo jako celek kompletní dodávky formou na klíč. Kde nespornou výhodou je odstranění případných kolizí v návaznosti prací a komunikace mezi jednotlivými profesemi pří provádění s více dodavateli. Zabezpečujeme projekci, dodávku, montáž a samozřejmě servis zařízení.

Naším záměrem dašího počínání je využívání technologií pro nízkoenergetické a pasivní domy, kde lze očekávat, obdobně jako v sousedních a severských zemích velký nástup takovýchto typů staveb a silně rostoucí zájem o ze strany investorů, projektantů i dodavatelů.

Na spolupráci se těší
Samek Roman Ing.
(majitel firmy)